Kontakt   |    O nas    |    Aktualności

Facebook Dgraf-zaproszenia ślubne

ZAMÓW ZAPROSZENIA

przez stronę WWW -- E-MAILOWO lub SALONIE :)

 

W pudełku

Zamów zaproszenia przez strone www lub e-mailowo: info@weselewkrakowie.com lub u Nas w salonie!
 
W galerii podane są ceny zaproszeń z nadrukiem Treści i BEZ nadruku Treści 
CENY BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszenia)
Minimalne zamówienie zaproszeń to 25 sztuk.
Po zamówieniu z drukiem treści: Próba zaproszeń na żywo lub e-mailowo.
1002 cena zaproszenia z nadrukiem 4,50 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość)
Eleganckie zaproszenie w formie pudełka Wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru oraz matowego spodu w kolorze ecru. Możliwość wycięcia laserowo imion Młodej Pary. Nadruk tekstu na matowej wkładce w kolorze ecru.
Bez nadruku 3,50 zł. za sztukę czyste zaproszenia do własnego wydruku, bez treści. Komplet: osobno wkładka, pudełko do własnego montażu
Dgraf kraków
1001 cena zaproszenia z nadrukiem 4,50 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość)
Eleganckie zaproszenie w formie pudełeczka z najnowszej kolekcji Wykonane z białego oraz ecru papieru. Ozdobione wciętymi laserowo dwiema różami przewiązanymi kokardką z białej satyny.
Bez nadruku 3,50 zł. za sztukę czyste zaproszenia do własnego wydruku, bez treści. Komplet: osobno wkładka, pudełko do własnego montażu, wstążka
1163 cena zaproszenia z nadrukiem 4,70 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość)
Eleganckie zaproszenie w formie pudełeczka z najnowszej kolekcji. Wykonane z perłowego papieru w kolorze ecru i białego matowego spodu. Na wierzchu pudełeczka wyzłocony został delikatny ornament kwiatowy oraz motylki. Dodatkowo motylki zostały wycięte laserem. W cenie zaproszenia możemy wyciąć inicjały na okładce.
Bez nadruku 3,70 zł. za sztukę czyste zaproszenia do własnego wydruku, bez treści. Komplet: osobno wkładka, pudełko do własnego montażu
898 cena zaproszenia z nadrukiem 5,10 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość)
Zaproszenie zwijane w rulon. Wykonane z cieniowanego papieru. Związane dekoracyjnie rafią i ozdobione papierową różyczką.
Bez nadruku 4,10 zł. za sztukę czyste zaproszenia do własnego wydruku, bez treści. Komplet: osobno wkładka, pudełko, rafia
1046 cena zaproszenia z nadrukiem 5,30 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość)
Eleganckie zaproszenie w formie pudełeczka z najnowszej kolekcji. Wykonane z perłowego papieru w kolorze ecru i białego matowego papieru. Na wierzchu pudełeczka wytłoczony został delikatny ornament kwiatowy. Dodatkowo wyzłocono napis "Zaproszenie na ślub" oraz dwa małe serduszka. Całość przewiązana wstążką w kolorze ecru.
Bez nadruku 4,30 zł. za sztukę czyste zaproszenia do własnego wydruku, bez treści. Komplet: osobno wkładka, pudełko do własnego montażu, wstążka
1047 cena zaproszenia z nadrukiem 5,30 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość)
Eleganckie zaproszenie w formie pudełeczka z najnowszej kolekcji. Wykonane z perłowego papieru w kolorze ecru i białego matowego papieru. Na wierzchu pudełeczka wytłoczony został delikatny ornament kwiatowy. Dodatkowo wyzłocono napis "Zaproszenie na ślub" oraz dwa małe serduszka. Całość przewiązana gumką w kolorze złotym
Bez nadruku 4,30 zł. za sztukę czyste zaproszenia do własnego wydruku, bez treści. Komplet: osobno wkładka, pudełko do własnego montażu, gumka
964m cena zaproszenia z nadrukiem 5,50 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość)
NOWOŚĆ!!! Rulon do zadrukowania w kolorze ecru, opalizującym na złoto; wsunięty w banderolę. Banderola i pudełko do zaproszenia ozdobione motylami i motywem kwiatowym - złocone.
Bez nadruku 4,50 zł. za sztukę czyste zaproszenia do własnego wydruku, bez treści. Komplet: osobno wkładka, pudełko, banderola
964q cena zaproszenia z nadrukiem 5,50 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość)
NOWOŚĆ!!! Rulon do zadrukowania w kolorze białym, perłowym; wsunięty w banderolę. Banderola i pudełko do zaproszenia ozdobione motylami i motywem kwiatowym - srebrzone.
Bez nadruku 4,50 zł. za sztukę czyste zaproszenia do własnego wydruku, bez treści. Komplet: osobno wkładka, pudełko, banderola
1143 cena zaproszenia z nadrukiem 5,20 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość)
Eleganckie zaproszenie w formie pudełeczka z najnowszej kolekcji. Wierzch pudełka wykonany z matowego papieru w kolorze bordowym z wytłoczonym delikatnym ornamentem i subtelnym złoceniem. Całość przewiązana gumką w kolorze złotym.
Bez nadruku 4,20 zł. za sztukę czyste zaproszenia do własnego wydruku, bez treści. Komplet: osobno wkładka, pudełko do własnego montażu, gumka
1405p cena zaproszenia z nadrukiem 5,70 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość)
Zaproszenie ślubne w formie pudełka, wykonane z wysokiej jakości matowego papieru. Motywem przewodnim zaproszenia jest ryż. Nadruk nawiązujący do motywu ryżu znajduje się zarówno na wieczku pudełka jak i okładce zaproszenia. W centralnej części znajduje się wycięcie laserowe, przez które widoczne są imiona Młodej Pary. Uroku dodaje biały sznurek, którym przewiązane jest wieczko zaproszenia. Wyjątkowym elementem jest dołączona probówka z ryżem.
Bez nadruku 4,70 zł. za sztukę czyste zaproszenia do własnego wydruku, bez treści. Komplet: osobno wkładka, pudełko do własnego montażu, sznurek