Kontakt   |    O nas    |    Aktualności

Facebook Dgraf-zaproszenia ślubne

ZAMÓW ZAPROSZENIA

przez stronę WWW -- E-MAILOWO lub SALONIE :)

 

Piąta Kolekcja

911 cena: 4,80 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna ze złoconym motywem Świętej Rodziny. Okładka karty wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze starego złota. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier.
OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
903 cena: 4,64 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna ze złoconym motywem Świętej Rodziny. Okładka karty wykonana z wysokiej jakości granatowego metalizowanego papieru. Wkładka do nadruku ecru metalizowana. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
1036rg cena: 5,00 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna ze złoconym motywem Świętej Rodziny. Okładka karty wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru bawionego w masie. Wkładka do nadruku jednostronnie czerwona, dająca tło wycięciu laserowemu. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
916br cena: 5,80 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze brązowym. Okładkę ozdabia kolorowy religijny motyw wykonany innowacyjną techniką druku i techniką hotstampingu w kolorze złotym. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze starego złota. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
916bg cena: 5,80 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze bordowym. Okładkę ozdabia kolorowy religijny motyw wykonany innowacyjną techniką druku i techniką hotstampingu w kolorze złotym. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze ecru.
962 cena: 4,67 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego czarnego papieru z wyciętym laserowo motywem religijnym. Wkładka do nadruku jednostronnie złota, dająca tło ażurowemu wycięciu w okładce. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
992 cena: 4,05 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk motywu Trzech Króli uszlachetniony został hotstampingiem w kolorze miedzianym. Na dole napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku w kolorze białym matowym.
203 cena: 3,80 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, UNIKALNE KOLEKCJE KART ŚWIĄTECZNYCH Nasze karty świąteczne wykonywane są z papierów najwyższej jakości, barwionych w masie. Możliwość wymiany koloru okładki pozwoli wyróżnić Państwa markę wśród innych, a także nada kartom indywidualnego charakteru, tworząc jednocześnie wyjątkową wizytówkę dla każdej firmy. Karta wykonana z białego fakturowanego papieru. Motyw świąteczny religijny nadrukowany, dodatkowe zdobienia złocone. Środek karty biały matowy.
245 cena: 3,06 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym,
928b cena: 6,10 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze brązowym. Okładkę ozdabia kolorowy religijny motyw wykonany innowacyjną techniką druku i techniką hotstampingu. Dodatkowo na okładce wokół Świętej Rodziny wycięty jest ażurowy motyw ramki. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze beżowym.
928b cena: 6,10 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze bordowym. Okładkę ozdabia kolorowy religijny motyw wykonany innowacyjną techniką druku i techniką hotstampingu. Dodatkowo na okładce wokół Świętej Rodziny wycięty jest ażurowy motyw ramki. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze srebrnym.
928nk cena: 6,10 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze granatowym. Okładkę ozdabia kolorowy religijny motyw wykonany innowacyjną techniką druku i techniką hotstampingu. Dodatkowo na okładce wokół Świętej Rodziny wycięty jest ażurowy motyw ramki. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze srebrnym.
756 cena: 6,00 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Wyjątkowa kartka świąteczna wykonana z innowacyjnego papieru w kolorze brązowym, z unikalnym efektem dotykowym i wizualnym. Okładkę ozdabia tłoczona kratka z drobnymi złotymi elementami. W centralnej części znajduje się okrągłe wycięcie do którego przywiązana jest bombka z wyciętym laserowo wzorem szopki. Papierowa aplikacja przymocowana za pomocą satynowej beżowej kokardki. Wkładka do nadruku beżowa, metalizowana. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
1045 cena: 4,90 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, Karta świąteczna wykonana z ekologicznego papieru. Nadruk motywu Trzech Króli uszlachetniony został hotstampingiem w kolorze złotym. Na dole napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku w kolorze ecru matowym.
DG 1073 cena 3,38 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami. OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 250 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie
Elegancka kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego ozdobnego papieru barwionego w masie w kolorze starego złota oraz ekologicznej jasnej wkładki. Okładka w formie ramki przez którą widoczny jest nadruk ryciny przedstawiającej pokłon Trzech Króli.
DG 1070GG cena 6,10 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami. OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka kartka świąteczna z motywem religijnym. Kartka wykonana z wysokiej jakości ozdobnego papieru barwionego w masie w kolorze granatowym o przyjemnej w dotyku strukturze przypominającej gumę. Okładka uszlachetniona złoceniem oraz precyzyjnym cięciem laserowym, przez które widoczny jest nadrukowany kolorowy motyw religijny. Wkładka do nadruku wykonana z matowego papieru w kolorze ecru.
DG 1070C cena 6,10 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami. OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka kartka świąteczna z motywem religijnym. Kartka wykonana z wysokiej jakości ozdobnego papieru barwionego w masie w kolorze czerwonym matowym. Okładka uszlachetniona złoceniem oraz precyzyjnym cięciem laserowym, przez które widoczny jest nadrukowany kolorowy motyw religijny. Wkładka do nadruku wykonana z matowego papieru w kolorze ecru.
DG 1070Z cena 6,10 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami. OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka kartka świąteczna z motywem religijnym. Kartka wykonana z wysokiej jakości ozdobnego metalizowanego papieru barwionego w masie w kolorze złotym. Okładka uszlachetniona złoceniem oraz precyzyjnym cięciem laserowym, przez które widoczny jest nadrukowany kolorowy motyw religijny. Wkładka do nadruku wykonana z matowego papieru w kolorze ecru.
DG 1070 cena 6,33 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami. OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka kartka świąteczna z motywem religijnym. Kartka wykonana z wysokiej jakości ozdobnego papieru barwionego w masie w kolorze brązowym o przyjemnej w dotyku strukturze przypominającej gumę. Okładka uszlachetniona złoceniem oraz precyzyjnym cięciem laserowym, przez które widoczny jest nadrukowany kolorowy motyw religijny. Wkładka do nadruku wykonana z matowego papieru w kolorze ecru.
DG 1078tz cena: 5,00 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna z motywem Świętej Rodziny wykonana techniką złocenia, tłoczenia oraz precyzyjnego cięcia laserowego. Okładka karty wykonana z wysokiej jakości ozdobnego papieru barwionego w masie w kolorze granatowym o przyjemnej w dotyku strukturze przypominającej gumę. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze niebieskim.
DG 1078ng cena: 4,95 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna z motywem Świętej Rodziny wykonana techniką złocenia, tłoczenia oraz precyzyjnego cięcia laserowego. Okładka karty wykonana z wysokiej jakości ozdobnego, metalizowanego papieru barwionego w masie w kolorze ecru. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze starego złota.
DG 1078gg cena: 4,95 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Karta świąteczna z motywem Świętej Rodziny wykonana techniką złocenia, tłoczenia oraz precyzyjnego cięcia laserowego. Okładka karty wykonana z wysokiej jakości ozdobnego papieru barwionego w masie w kolorze bardzo ciemnego granatu o przyjemnej w dotyku strukturze przypominającej gumę. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze starego złota.
DG 1084TB cena: 5,05 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka kartka świąteczna z motywem religijnym. Kartka wykonana z wysokiej jakości ozdobnego, metalizowanego białego papieru z tłoczoną i srebrzoną ramką oraz srebrnym napisem na okładce: "Wesołych Świąt Bożego Narodzenia". Wewnątrz srebrnej ramki, naklejona barwna aplikacja drukowana cyfrowo.
DG 1084E cena: 5,05 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie
Elegancka kartka świąteczna z motywem religijnym. Kartka wykonana z wysokiej jakości ozdobnego, delikatnie fakturowanego papieru w kolorze ecru ze złoconą i tłoczoną ramką oraz złotym napisem na okładce: "Wesołych Świąt Bożego Narodzenia". Wewnątrz złotej ramki, naklejona barwna aplikacja drukowana cyfrowo.
DG 1084g cena: 5,04 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka kartka świąteczna z motywem religijnym. Kartka wykonana z wysokiej jakości ozdobnego, granatowego papieru z tłoczoną i srebrzoną ramką oraz srebrnym napisem na okładce: "Wesołych Świąt Bożego Narodzenia". Wewnątrz srebrnej ramki, naklejona barwna aplikacja drukowana cyfrowo.
DG 1071 cena: 4,01 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, KOPERTA: Do kartek dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Wyjątkowa karta świąteczna inspirowana malarstwem secesyjnym z precyzyjnym kolorowym nadrukiem uszlachetniona złoceniem. Wkładka do nadruku w kolorze białym matowym.
DG 1063 cena:5,05 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości ozdobnych papierów barwionych w masie. W centralnej części bordowej okładki znajduje się kolorowa aplikacja z religijny motywem wykonanym innowacyjną techniką druku uszlachetniona złoceniem. Dodatkowo na okładce znajduje się złocony napis. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze starego złota.
DG 1065 cena: 5,05 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 250 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości ozdobnych papierów barwionych w masie. W centralnej części granatowej metalizowanej okładki znajduje się kolorowa aplikacja z religijny motywem wykonanym innowacyjną techniką druku uszlachetniona złoceniem. Dodatkowo na okładce znajduje się złocony napis. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze starego złota.
DG 1061 cena: 4,05 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego, przyjemnego w dotyku papieru barwionego w masie w kolorze bordowym. Okładkę ozdabia złocona bombka z wizerunkiem Dzieciątka w ramionach Marii. Pod motywem dekoracyjnym złoty napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze starego złota.
DG 1062 cena: 4,05 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego delikatnie fakturowanego papieru barwionego w masie w kolorze ecru. Okładkę ozdabia złocona bombka z wizerunkiem Dzieciątka w ramionach Marii. Pod motywem dekoracyjnym złoty napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.
DG 1060 cena:3,92 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami i logiem firmowym, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie w kolorze niebieskim. Okładkę ozdabia srebrzona bombka z wizerunkiem Dzieciątka w ramionach Marii. Pod motywem dekoracyjnym srebrny napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku biała matowa.
DG 1059 cena: 4,05 z podatkiem VAT z dowolnymi życzeniami, OKŁADKA: gramatura 260 g/m2 WKŁADKA: gramatura 120 g/m2 KOPERTA: Do karty dodawana jest gratis ozdobna koperta o gramaturze 120 g/m2. TREŚĆ: dowolna (przykładowe teksty znajdują się na naszej stronie)
Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie w kolorze białym. Okładkę ozdabia srebrzona bombka z wizerunkiem Dzieciątka w ramionach Marii. Pod motywem dekoracyjnym srebrny napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku biała matowa.