Kontakt   |    O nas    |    Aktualności

 Pomimo zaistniałej sytuacji w kraju

Firma Dgraf działa i pracuje!

 

W najlepszej Cenie

F1494 cena: 3,40 z dowolnym nadrukiem i personalizacją gościa. Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobnego motywu kwiatowego uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz hotstampingiem w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku tekstu wykonana z papieru barwionego w masie w kolorze brudnego różu z delikatną fakturą. W centralnej części okładki znajduję się wycięcie, przez które widoczna jest wkładka zaproszenia z nadrukowanymi imionami Młodej Pary.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
Tablica powitalna wymiary 70 x 50 imienna do wzoru zaproszenia w ramie, koszt wynajęcia 50 zł. Wypożyczenie sztalugi 15 zł.
Tablica powitalna wymiary 70 x 50 imienna do wzoru zaproszenia w ramie, koszt wynajęcia 50 zł. Wypożyczenie sztalugi 15 zł.
F1490 cena: 3,20 z dowolnym nadrukiem i personalizacją gościa. Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobnego motywu roślinnego uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz hotstampingiem w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku tekstu wykonana z papieru barwionego w masie w kolorze jasnej zieleni.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
F1495 cena zaproszenia z nadrukiem 3,40 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wierosze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobnego motywu kwiatowego uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz hotstampingiem w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku tekstu wykonana z papieru barwionego w masie w kolorze brudnego różu z delikatną fakturą. W centralnej części okładki znajduję się wycięcie, przez które widoczna jest wkładka zaproszenia z nadrukowanymi imionami Młodej Pary.
F1505 cena: 3,40 z dowolnym nadrukiem i personalizacją gościa. Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobnego motywu kwiatowego uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz hotstampingiem w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku tekstu wykonana z papieru barwionego w masie w kolorze różowym. W centralnej części okładki znajduję się wycięcie, przez które widoczna jest wkładka zaproszenia z nadrukowanymi imionami Młodej Pary.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
1606 cena: 3,40 z nadrukiem zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość) Zaproszenie wykonane z matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobny, kolorowego motywu uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz hotstampingiem w kolorze miedzianym. W centralnej części okładki znajduję się wycięcie, przez które widoczna jest wkładka zaproszenia z nadrukowanymi imionami Młodej Pary. Wkładka biała metalizowana.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
Złocenie, tłoczenie, lakier wybiórczy, folia
DG 1004 cena zaproszenia z nadrukiem 3,40 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Subtelne zaproszenie z Tłoczeniem wykonane z matowego papieru w kolorze ecru ze złoconym żyrandolem. Z Elegancką kopertą i wklejką złotą
DG 1004 Ekskluzywne jednostronnicowe, matowe, złocone, tłoczone zaproszenia ślubne z wklejką mirror w złotym kolorze
Wyjątkowe, eleganckie Zaproszenie ślubne DG 1000 BUTELKOWA ZIELEŃ niezwykle modna papier biały opalizujący z wklejką złotą "Lustro Gold Mirror" wyciętą laserowo na wymiar pod kopertę również perłową. Minimalistyczne i niezwykle efektowne z tłoczoną ramką. Cena 3,20 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń)
Do tego modelu zaproszenia możemy wykonać wszelakie dodatki: winietki, plany stołów, podziękowania, pudełko na pieniążki i obrączki itp.
Zaproszenia są w kształcie prostokąta wielkości 140 x 200
Papier perłowy biały opalizujący 250g (jest możliwość wymiany na ekri opalizujący w cenie)
DG 1000 cena zaproszenia z nadrukiem 3,20 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Subtelne zaproszenie z Tłoczeniem wykonane z perłowego papieru w kolorze ecru z Elegancką kopertą i wklejką złotą
DG 1000 cena: 3,20 zł.
DG 1001 cena zaproszenia z nadrukiem 3,20 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Subtelne zaproszenie z Tłoczeniem wykonane z perłowego papieru w kolorze ecru z Elegancką kopertą i wklejką złotą
DG 1001 Ekskluzywne jednostronnicowe, perłowe, tłoczone zaproszenia ślubne z wklejką mirror w złotym kolorze
DG 1002 cena zaproszenia z nadrukiem 3,20 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Subtelne zaproszenie z Tłoczeniem wykonane z perłowego papieru w kolorze ecru z Elegancką kopertą i wklejką złotą
DG 1002 Ekskluzywne jednostronnicowe, perłowe, tłoczone zaproszenia ślubne z wklejką mirror w złotym kolorze
F1506 cena: 3,40 z dowolnym nadrukiem i personalizacją gościa. Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobnego motywu kwiatowego uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz hotstampingiem w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku tekstu wykonana z papieru delikatnie fakturowanego w kolorze różowym. W centralnej części okładki znajduję się wycięcie, przez które widoczna jest wkładka zaproszenia z nadrukowanymi imionami Młodej Pary.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
F1507 cena: 3,40 z dowolnym nadrukiem i personalizacją gościa. Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobnego motywu kwiatowego uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz hotstampingiem w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa. W centralnej części okładki znajduję się wycięcie, przez które widoczna jest wkładka zaproszenia z nadrukowanymi imionami Młodej Pary.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
F1423 cena zaproszenia z nadrukiem 3,80 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Zaproszenie ślubne wykonane z matowego, ozdobnego papieru w kolorze ecru. Na okładce znajduje się miedziany motyw ozdobny z napisem "Zaproszenie". Wkładka do nadruku wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze beżowym.
F1191 cena zaproszenia z nadrukiem 2,95 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Zaproszenie wykonane z ekologicznego, fakturowanego papieru w kolorze ecru. Dwustronna faktura o łagodnej strukturze nadaje niepowtarzalną estetykę papieru. Ozdobny motyw roweru oraz napisu "Tandemem w Świetlaną przyszłość"xostał wykonany techniką hotstampingu w kolorze brązowym. Nadruk tekstu wykonany na matowej wkładce w kolorze ecru.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
F1492 cena: 3,20 z dowolnym nadrukiem i personalizacją gościa. Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobnego motywu roślinnego uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz hotstampingiem w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku tekstu wykonana z papieru barwionego w masie w kolorze jasnej zieleni.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
F1491 cena: 3,20 z dowolnym nadrukiem i personalizacją gościa. Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobnego motywu uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz hotstampingiem w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku tekstu białą matowa.
F1230 cena zaproszenia z nadrukiem 3,10 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Eleganckie zaproszenie wykonane z matowego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabia subtelny wzór złoconej i wytłoczonej Młodej Pary. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa. Zaproszenie wysyłamy w formie gotowej do wręczenia.
F1230 Przykład środka zaproszenia
F1509 cena: 3,40 z dowolnym nadrukiem i personalizacją gościa.Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobnego motywu kwiatowego uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz subtelnym złoceniem. Wkładka do nadruku ecru matowa.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
F1510 cena: 3,40 z dowolnym nadrukiem i personalizacją gościa.Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobnego motywu kwiatowego uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz złoceniem. Wkładka do nadruku ecru matowa
F1508 cena: 3,40 z dowolnym nadrukiem i personalizacją gościa. Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobnego motywu kwiatowego uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz hotstampingiem w kolorze miedzianym. Uroku dodaje miedziane serce wykonane matrycą 3D. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie)
F1511 cena zaproszenia z nadrukiem 3,40 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wierosze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń). Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk ozdobnego motywu kwiatowego uszlachetniony lakierem wybiórczym. Uroku dodaje subtelne złocenie napisu zaproszenie.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie)
F1428tz cena zaproszenia z nadrukiem 3,50 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Wyjątkowe zaproszenie ślubne, wykonane z wysokiej jakości opalizującego papieru w kolorze ecru. Okładka zdobiona nowoczesne trójwymiarowe złote serce. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa.
F1428tz Przykład Środka
F1428tb cena zaproszenia z nadrukiem 3,20 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Wyjątkowe zaproszenie ślubne, wykonane z wysokiej jakości opalizującego papieru w kolorze białym metalizowanym. Okładka zdobiona nowoczesne trójwymiarowe srebrne serce
F1478r cena zaproszenia z nadrukiem 3,60 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Wyjątkowe zaproszenie ślubne, wykonane z wysokiej jakości papieru w kolorze różowym metalizowanym. Okładka zdobiona nowoczesnym sercem wykonanym techniką hotstampingu. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa.
F1478 cena zaproszenia z nadrukiem 3,60 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Wyjątkowe zaproszenie ślubne, wykonane z wysokiej jakości opalizującego papieru w kolorze ecru. Okładka zdobiona nowoczesnym miedzianym sercem wykonanym drukiem hotstamping. Wkładka do nadruku tekstu beżowa metalizowana.
F1221 cena zaproszenia z nadrukiem 3,10 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Zaproszenie wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie w kolorze ecru. Okładka zdobiona motywem złoconych serc i kwiatów dodatkowo wytłoczonych. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie)
F1308 cena zaproszenia z nadrukiem 3,25 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Zaproszenie ślubne wykonane z aksamitnego, matowego papieru o gumowej strukturze z innowacyjną techniką druku. Okładkę ozdabiają kolorowe kwiaty oraz srebrzona ramka i napis zaproszenie. Wkładka do nadruku białą matowa.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
F1397tb cena zaproszenia z nadrukiem 2,95 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Zaproszenie ślubne wykonane z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze ecru. Na okładce znajduje się wytłoczony i wyzłocony subtelny motyw pary jadącej na rowerze.
F1344tb cena zaproszenia z nadrukiem 2,95 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Eleganckie zaproszenie wykonane z wysokiej jakości białego metalizowanego papieru. Okładkę ozdabia subtelny, elegancji motyw wykonany techniką złocenia i tłoczenia. Wkładka do nadruku tekstu biała matowa.
F1344tz cena zaproszenia z nadrukiem 2,95 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Eleganckie zaproszenie wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabia subtelny, elegancji motyw wykonany techniką tłoczenia i złocenia. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie)
F1229 cena zaproszenia z nadrukiem 2,95 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń) Subtelne zaproszenie wykonane z matowego papieru w kolorze ecru z ozdobnym elementem przedstawiającym złoconą i tłoczoną Młodą Parę. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
F1221tb cena zaproszenia z nadrukiem 3,10 zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wierosze zamiast kwiatów i prezentów raz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość = ostateczna cena zaproszeń). Zaproszenie wykonane z wysokiej jakości metalizowanego, białego papieru z motywem ozdobnym w formie srebrnych serc i kwiatów
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
1607 cena: 3,40 z dowolnym nadrukiem i personalizacją gościa. Wyjątkowe zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz hotstampingiem w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku tekstu wykonana z papieru białego opalizującego
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
Złocenie, tłoczenie, lakier wybiórczy, folia
1609 cena: 3,50 z nadrukiem zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość) Zaproszenie wykonane matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Nadruk w odcieniach różu uszlachetniony lakierem wybiórczym oraz złoceniem.
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
Złocenie, tłoczenie, lakier wybiórczy, folia
1611 cena: 3,50 z nadrukiem zawiera: dowolny wydruk treści (ślub i przyjęcie, sam ślub, zawiadomienie), cytaty, wiersze, imiona i nazwiska Pary Młodej, Personalizację Gościa w środku zaproszenia, informację o przyjęciu weselnym, potwierdzenie przybycia, wiersze zamiast kwiatów i prezentów oraz dopasowaną kolorystycznie kopertę - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW !!! (cena razy ilość)
Przykład środka zaproszenia (wszystkie teksty dowolne oraz personalizacja Gościa w cenie) Kolory wkładek do wyboru w cenie.
Złocenie, tłoczenie, lakier wybiórczy, folia